Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
A hónap Szerelmes Párja
Hate or Love?! - Tom & Gen Rbikwk
A hónap Férfi karaktere
Hate or Love?! - Tom & Gen Rbikwk
A hónap Női karaktere
Hate or Love?! - Tom & Gen Rbikwk
Kiemelt oldalak
free forum

free forum

free forum

free forum
A miénk
free forum

 

 Hate or Love?! - Tom & Gen

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Genevieve Ramirez
lovely witch
Genevieve Ramirez


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Hate or Love?! - Tom & Gen Empty
TémanyitásTárgy: Hate or Love?! - Tom & Gen   Hate or Love?! - Tom & Gen EmptyKedd Ápr. 12, 2011 8:10 am

Hate or Love?! - Tom & Gen N37lg9 Hate or Love?! - Tom & Gen Jauio1 Hate or Love?! - Tom & Gen N37lg9


Egy újabb unalmas nap vette kezdedét Mysticc Falls városában. Ez még nálam is így volt, pedig nem vagyok unalmasnak mondható. Ugyanúgy keltem fel ma is, mint minden reggel, most is elvégeztem a reggeli rituálékat, csupán annyi különbséggel, hogy nem anyám társaságában. Ez nyomott is a hangulatomon rendesen. Orvosi konferencia New York-ban. Egyre sűrűsődnek, én pedig a 17 éves fejemmel már arra gondolok, anyám szeretőt tart. Ami valljuk be, nem lenne meglepő. A mosdózás után magamra kaptam egy normális szerkót, leloholtam a lépcsőn és elvettem apámtól egy pirítóst.
-Ma későn jövök apu, próba lesz a pompomlányokkal. - Nyomtam egy puszit az arcára, majd kivágtattam az ajtón, egészen a kocsimig. Azért valamiért jó, ha az ember szülei orvosok. A számavettem a pirítóst, a táskám magam mellé tettem és kikanyarodtam az útra. Felváltva énekeltem Lady Gaga-val és majszoltam a kaját, mígnem odaértem a sulihoz. Leparkoltam a szokásos helyemen, felvettem a táskám és kiszálltam a kocsiból. Már éppen csuktam volna be az ajtót, mikor észrevettem, hogy egy kocsi közeledik felém. Felpillantottam és Thomas Reynolds-al találtam szembe magam. Pontosabban a kocsijával. Ez a srác az agyamra megy. Az összes kis csitri odavan érte, Ő ezt természetesen kihasználja, utána pedig nem marad más, csak darabokra tört szívű lányok halma, akik egymáson segítenek azzal, hogy "Utálom Tommy Reynolsd-ot" pólóban nyomulnak a hét egy napján. Fújtatva csapom be a kocsiajtóm és nekidőlök az oldalának. Addig nem tágítok innen, még le nem üvöltöttem a tökéletesre belőtt haját. Ahogy ott várakoztam, míg nagykegyesen kiszállt a kocsijából, a haragom egyre erősödött és a kocsim hirtelen riasztani kezdett. Először is, majdnem szívrohamot kaptam, másodszor, remek, az erőmet izagán megtanulhatnám szabályozni. Ahogy ott babráltam a kulccsal, hogy elkussoljon az a fránya riasztó, ránéztem Tom-ra, aki már rég kiszállt a kocsiból és engem nézett. Mondanom sem kell, vigyorogva. Na ettől megint eldurrant az agyam és beszóltam neki.
-Mit vigyorogsz? Hiába nézel, ezt... - Mutattam magamra. - Sose kapod meg. Egyébként a szemedet ne felejtsd otthon legközelebb. Majdnem elütöttél. - Mondtam neki felháborodva.



Ezt viselem: katt
Ezt hallgattam, miközben írtam: Jessie J - Who you are
Vissza az elejére Go down
Thomas Reynolds
Szexi Farkas
Thomas Reynolds


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2011. Apr. 09.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Hate or Love?! - Tom & Gen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hate or Love?! - Tom & Gen   Hate or Love?! - Tom & Gen EmptyKedd Ápr. 12, 2011 8:31 am

Hate or Love?! - Tom & Gen Jauio1 Hate or Love?! - Tom & Gen N37lg9 Hate or Love?! - Tom & Gen Jauio1
Genevieve & Thomas

Ez a reggel is úgy indult számomra, mint általánosságban a többi. Miután jó 20 perces szenvedés után sikerült kimásznom az ágyból elvánszorogtam a fürdőbe és egy jó kis hideg zuhanynak hála hamarosan sikerült is magamhoz térnem. Ezt követően sietve magamra kaptam egy kényelmes farmert, meg egy fekete pólót egy fekete bőrdzsekivel, majd felkapva a táskámat és az éjjeli szekrényről a slusszkulcsokat levágtattam az emeletről. A faliórán láttam, hogy hamarosan minden kép indulnom kell, de már nem lesz időm beugrani az ajándékboltba. Fenébe... elviekben ha még jól emlékszem Gennynek hamarosan születésnapja lesz. Nem lenne rossz venni neki valamit, elvégre még is csak több, mint 17 éve a szomszédom... ráadásul apáék jóban vannak egymással.
Ezen gondolat menettel a fejemben szálltam be a kocsimba, majd indultam el az iskola felé. Útközben bekapcsoltam a rádiót is, amely elmondta a szokásos híreket, majd végre következett a zene. Még beugrottam a pékségbe reggeliért, majd ténylegesen ráfordultam a megfelelő útra, amelynek hála néhány percen belül már ténylegesen az iskola parkolójában voltam. Közben persze Gennynek sikerült elérnie valahogy, hogy az autója riasztója magától beinduljon. Kiszálltam s az enyém mellett megállva, vigyorogva figyeltem, ahogy minden igyekezetével azon van, hogy az autó riasztója végre elhallgasson.
- Nos, ahogy azt a szegény autót elnézem inkább nem is akarlak. - vicceltem meg, tekintve, hogy amíg velem volt elfoglalva az autója újra kezdte a hisztizést. Hát meg kell mondanom fogalmam sincs mi baja velem, amikor neki egyetlen szóval sem ártottam. Legfeljebb néha szó viccekkel illettem, de azért őt sem kellett félteni, mert kegyetlenül visszaválaszolt mindig.
- Hé hé, csak nyugalom angyalom. - mondtam neki, miközben táskámmal a vállamon odasétáltam mellé, mert azért bennem is van jó szándék. Megpróbálok segíteni neki, hogy az a kocsi elhallgasson mielőtt még az igazgató figyelmét is felkeltené.
Vissza az elejére Go down
Genevieve Ramirez
lovely witch
Genevieve Ramirez


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Hate or Love?! - Tom & Gen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hate or Love?! - Tom & Gen   Hate or Love?! - Tom & Gen EmptyKedd Ápr. 12, 2011 8:47 am

Hate or Love?! - Tom & Gen N37lg9 Hate or Love?! - Tom & Gen Jauio1 Hate or Love?! - Tom & Gen N37lg9


Gyűlölöm azt a nyugodtságot, ami mindig kiül az arcára, akárhányszor én gázos szituba keveredek. Ezt most sem volt másképp, amint lenyomtam a kocsi riasztóját, megint elkezdett hangoskodni. Ekkor azonban Tommy közelebb lépett hozzám és segített csendre rakni a kocsit. Pár perc múlva ez meg is történt. Nem mondom, hogy nem volt jó, hogy éppen ott volt segített, de ezt sosem vallanám be magamnak. Neki meg pláne nem. A utálaaotm iránta még általános iskolából fakad. Iszonyatosan szerelmes voltam belé és alig vártam az év végi ballagó bált, ahol mindenki párosan megy. Olyan, mint a szalagavató, csak kisebb kiadásban. Anyával megvettünk mindent, már csak arra vártam, hogy Tommy feltegye a kérdést. Át is jött hozzám a bál előtt egy nappal, de ahelyett, hogy megkérdezte volna, lenne e kedvem vele menni, közölte, hogy Ő Amanda-t viszi magával. Amandát, aki üresfejű és nagymellű volt már akkor is, mint ahogy most is. Éppen elsétált előttünk, engem pedig kirázott a hideg. Ez a csaj tuti, hogy nem komplett. Mégiscsak kellett valamit kinyögnöm, így szóra nyitottam a szám.
-Kössz Tommy...Tom. - Egyedül én hívtam így és egy cseppnyi kedvességet sem akartam felé közvetíteni azzal, hogy úgy szólítom, ahogy kiskorunkban is mindig. Ellöktem magam a kocsitól és a suli felé pillantottam. Az osztálytársaink épp most lépnek ki az épületből, becsöngetés után. Nem tudtam mire vélni, úgyhogy egy okostojást szólítottam le.
-Hé Duncan, miért jöttetek ki? - Kérdeztem kedvesen.
-A tanár beteg Gen, nem lesz egyhuzamba 2 óránk.- Mondta, majd lehajtott fejjel elballagott. Ez gondolom halálosan megviselte szegényt, nem úgy, mint engem. Megpörgettem a slusszkulcsot az ujjamon és kinyitottam a kocsim ajtaját. Aztán valamiért, isten tudja miért, visszafordultam Tommy-hoz.
-Eljössz velem? Megiszom egy kávét a Grillben. - Mosolyogtam rá és még magamon is meglepődtem. Tommy és én, kávé a Grill-ben? Gen tuti beteg vagy... de mostmár mindegy, elhagyták a szavak az ajkaim, nincs mit tenni. Vagyis lenne, bevágódni a kocsiba és elhajtani, de úgyérzem, itt az ideje, hogy tisztázzam Tommy-val azt, miért gyűlölöm Őt ennyire. Már ha ezt hívják gyűlöletnek.
Vissza az elejére Go down
Thomas Reynolds
Szexi Farkas
Thomas Reynolds


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2011. Apr. 09.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Hate or Love?! - Tom & Gen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hate or Love?! - Tom & Gen   Hate or Love?! - Tom & Gen EmptyKedd Ápr. 12, 2011 9:00 am

Hate or Love?! - Tom & Gen Jauio1 Hate or Love?! - Tom & Gen N37lg9 Hate or Love?! - Tom & Gen Jauio1
Genevieve & Thomas

Meg kell mondjam azóta, hogy gimnáziumba járunk Genny sokat változott. Régen is mindig szókimondó volt, de gyerekkorunkban valahogy engem kevésbé piszkált. Úgy értem, én is kaptam a fejemre tőle ha marhaságot mondtam vagy ahogy ő fogalmazott disznó módjára viselkedtem, de hát istenem, melyik srác nem az, abban a korban. Azóta sok minden megváltozott, köztük én is... és mindez azért, mert megöltem egy embert, aki még csak nem is ismertem és nem is volt szándékos.
Erre a gondolatra egy cseppet megráztam a fejemet. Nem akartam erre gondolni. Legszívesebben ha megtehettem volna, akkor kitöröltem volna azt a napot az emlékezetemből, de erre sajnálatos módon nem létezett megoldás. Köszönetnyilvánítására csak biccentettem egyet, jelezve, hogy részemről rendben van, majd egy halk sóhaj kíséretében fordultam az iskola felé, hogy kövessem Gennyt aki időközben szintén elindult befelé. Viszont alig léptem fel a járdára, már özönlöttek is ki az osztálytársaink. Meg sem kellett kérdeznem, mi történt, mert Genny megtette helyettem.
- Pazar. - vigyorodtam el, arra a lehetőségre, hogy nyertem két szabad órát. Még is csak sikerül majd elvánszorognom abba a boltba. Bár ha úgy vesszük lehet, hogy egy kicsit különlegesebb ajándékot kellene vennem neki, mint más lányoknak, elvégre ő azért közel sem olyan átlagos. Az persze más téma, hogy neki fogalma sincs róla, hogy tudom, ez viszont remek alkalom lenne, hogy a tudomására hozzam. Amikor felvetette a lehetőséget, hogy elmehetnénk a grillbe, vigyorogva fordultam feléje.
- Ez esetben a hintója előállt hölgyem. - nyitottam ki a kocsim ajtaját egy teátrális meghajlás kíséretében és vártam, hogy beszálljon. Persze nem maradtam meggörnyedve, mert azért nem fogom kiröhögtetni magamat. Egyébként pedig jobbnak láttam én vezetni, mert ha felbosszantom még képes és otthagy, aztán jöhetek vissza gyalog.
Vissza az elejére Go down
Genevieve Ramirez
lovely witch
Genevieve Ramirez


Hozzászólások száma : 13
Join date : 2011. Apr. 08.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Hate or Love?! - Tom & Gen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hate or Love?! - Tom & Gen   Hate or Love?! - Tom & Gen EmptySzer. Ápr. 13, 2011 4:02 am

Hate or Love?! - Tom & Gen N37lg9 Hate or Love?! - Tom & Gen Jauio1 Hate or Love?! - Tom & Gen N37lg9


Már nyúltam a kocsikulcsom után, amikor Tommy kinyitotta a saját kocsija ajataját, majd meghajolt előttem, mint a régi filmekben szokták, amikor a lányok abroncsos ruhát hordtak, a férfiak meg frakkot. Csak nem éppen autóba szálltak, hanem lovaskocsira. Elmosolyodtam, ahogy ott görnyedt előttem, majd visszazártam a kocsit és odatipegtem a tűsarkúmban az ajtóhoz.
-Ezesetben, elfogadom Uram. - Mondtam fülig érő szájjal és beszálltam a kocsiba. Közben körbepillantottam a parkolón és lányok ádáz tekintetét éreztem magamon. Legszívesebben kikiabáltam volna, hogy "Na ne már...csak egy kávét iszunk meg és különben is, kicsit sem érdekel Tommy...", ehelyett azonban csak mosolyogtam és megvártam, míg Ő is beszáll a kocsiba. Úgy tettem, mintha a saját kocsimban ülnék és azonnal a rádióhoz nyúltam. Bekapcsoltam és feltekertem a hangerőt, persze csak addig, hogy értsük egymás szavát. Ha nincs miről beszélnünk, legalább nem ülünk néma csöndben. A motor felbőgött, mi pedig kikanyarodtunk az útra, a Grill felé.



// Folyt.köv. Grill Razz//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hate or Love?! - Tom & Gen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hate or Love?! - Tom & Gen   Hate or Love?! - Tom & Gen Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hate or Love?! - Tom & Gen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Mystic Falls :: Mystic High School-
Ugrás: