Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
A hónap Szerelmes Párja
Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! Rbikwk
A hónap Férfi karaktere
Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! Rbikwk
A hónap Női karaktere
Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! Rbikwk
Kiemelt oldalak
free forum

free forum

free forum

free forum
A miénk
free forum

 

 Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne!

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Elena Gilbert
first dad duty - ground your daughter
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 150
Join date : 2011. Mar. 30.

Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! Empty
TémanyitásTárgy: Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne!   Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! EmptyPént. Jún. 17, 2011 6:23 am

Ide írhatjátok, mettől meddig nem lesztek gépközelben.



Vissza az elejére Go down
https://shutupandbite.hungarianforum.com
Elena Gilbert
first dad duty - ground your daughter
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 150
Join date : 2011. Mar. 30.

Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne!   Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! EmptyPént. Jún. 17, 2011 6:25 am

Helló,

nos, nem mondhatnám, hogy hosszú ideig leszek távol, de azért nem árt ide kiírni, már csak a félreértések elkerülése végett is!
Tehát: 2011. június 18-tól 2011. június 25-ig nem leszek elérhető, mivel Siófokra megyek kipihenni egy nehéz és mozgalmas év fáradalmait! Az érdekesség kedvéért pedig velem tart Kath userje ( Orsi ) is, hogy ne maradhassak egyedül - köszi, köszi Apu Smile
Mobilról talán felnézek majd olykor, de ha mégsem, akkor érezzétek jól magatokat és ne feledjétek - játék, játék, játék!

Sok-sok puszit küld,
Orsi & dóri vagy Dóri & Orsi... kinek hogy és hogy kinek a jobb Smile
Vissza az elejére Go down
https://shutupandbite.hungarianforum.com
Elena Gilbert
first dad duty - ground your daughter
Elena Gilbert


Hozzászólások száma : 150
Join date : 2011. Mar. 30.

Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne!   Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! EmptyCsüt. Júl. 07, 2011 2:23 am

Helló,

és igen, ismét én írok. Ennek az okát most inkább nem fejteném ki. Lényeg a lényeg, hogy a szüleim eltiltottak a számítógéptől egész nyárra. Nem tudom, mi lesz velem a továbbiakban, esetleg megenyhül rajtam a szívük és feloldják a korlátozást. Tényleg nem tudom és őszintén sajnálom ezt...

Amíg ők nem enyhülnek meg addig is olykor-olykor fellógok a nagyszüleimtől, és ha édesapámnál vagyok, de ennél többet sajnos nem ígérhetek Ezúton is elnézést kérek azoktól, akikkel játszom!

Hát akkor... majd találkozunk...

Üdv, Elena
Vissza az elejére Go down
https://shutupandbite.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne!   Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! EmptyCsüt. Júl. 14, 2011 5:58 am

Holnaptól (2011. 07. 15.) - csütörtökig (2011. 04. 21) nem leszek elérhető, mert a családommal "nyaralni" megyünk! -.- ^^ Ígérem sietni fogok vissza, sőt, az is lehet, hogy már vasárnap hazajövünk.
Máris hiányoztok!! ♥♥♥♥♥
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Kegyetlen Tuskó & Perverz Gyilkos
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 104
Join date : 2011. Apr. 02.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne!   Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! EmptyHétf. Júl. 25, 2011 2:47 am

Sziasztok pici-pici nyussz-nyusszkák ♥️♥️

A helyzet az, hogy apám, anyám Balázsék ugyan azzal az internetszolgáltatóval vannak/ úgy mint a mögöttünk, illetve előttünk lévő négy utca -.- / így hát sajnálatos módon a kedd esti vihar miatt, az internetszolgáltatás oltárian pocsék, még egy árva percre se tudtam felmenni, és hiába hivogattam őket, nem segített, mert hazudták, hogy lesz de mégse volt.Ez az átka, hogy a szülők, barátok egy körzetben laknak -.-" Bár apuci drága messze lakik ( annyira nem ) de ő is ennél a szolgáltatónál van egy család látszik Razz na mindegy a lényeg hogy holnap jönnek ki hozzánk megcsinálni a netet de ez még nem jelenti azt hogy holnap tudok lenni Sad szóval remélem, hogy a héten már normális időt tudok a gépnél lenni mert elvonási tüneteim vannak és nagyon hiányoztok ♥️♥️

Ja és valaki írjon egy árva PÜ-t, hogy érezzem szerettek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Brittany Wilson
Az ügyetlen szőke
Brittany Wilson


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Apr. 08.

Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne!   Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! EmptyKedd Júl. 26, 2011 5:19 am

Bizonytalan ideig nem tudok lenni. Néha felnézek! Sziasztok addig is...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne!   Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! EmptySzomb. Júl. 30, 2011 2:09 am

Vasárnaptól keddig nem leszek gép közelbe, így nem is tudok lenni ^^
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
Bosszantó Szöszi & Admin
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne!   Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! EmptyVas. Júl. 31, 2011 1:41 am

Kedves Fő adminunk Elena külföldi szabadságát élvezi ezért határozatlan ideig nem lesz. Bárkinek gondja baja van, forduljon Damonhoz és Carryhez Smile
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Kegyetlen Tuskó & Perverz Gyilkos
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 104
Join date : 2011. Apr. 02.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne!   Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! EmptyHétf. Aug. 01, 2011 9:35 pm

Na szóval spontanitásból, elutaztam keresztanyumékhoz ( Very Happy Very Happy) és ezért péntekig nem leszek.. ( Sad Sad ) Most is azért mert uncsitesóm mamájánál két gép van így felszaladtam, de forduljatok Carryhez Very Happy Very Happy és hozzám is, dobjatok meg egy PÜ-vel ha van valami, vagy mondanátok valamit, kérdeznétek, és ha hazajöttem válaszolok Very Happy

Pápá ^^
Vissza az elejére Go down
Damon Salvatore
Kegyetlen Tuskó & Perverz Gyilkos
Damon Salvatore


Hozzászólások száma : 104
Join date : 2011. Apr. 02.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne!   Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! EmptyPént. Aug. 12, 2011 7:16 am

No szívem drága csücskei.. (Blahh megint én írok Sad ) De vasárnap elutazunk anyuékkal, és valószínűleg avgy szerdán, vagy kedden jövünk haza, ezért vagy szerdán vagy csütörtökön tudok csak géphez ülni, és nem vihetek se laptopot se notbookot, sőt telcsit sem szerintem :/ de jó lesz, együk aqaszigetre, bobozni, hajózni, túrázni!
Szóval hiányozni fogtok!!

Damon
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne!   Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! EmptyVas. Aug. 14, 2011 5:45 am

Végre eljött az én időm is! Fájó szívvel hagylak itt titeket, de nagyon örülök, mert elérkezett a nyaralásom ideje.
Tehát, holnaptól ( aug. 15.) egészen augusztus 24.-ig nem leszek elérhető. Nha felnézek majd az oldalra, de reagokat ne várjon senki.

Ölelcsókol: Natalie és Jenna néni
Vissza az elejére Go down
Rosemary Seraph
Hiperaktív boszi
Rosemary Seraph


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Jun. 10.

Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne!   Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! EmptySzomb. Aug. 20, 2011 3:16 am

Hello!

No én is írok!

Személyes okokból egy ideig nem leszek, így egyik karakterem sem lesz elérhető! –Tehát egyik karakterem sem lesz elérhető, és a reagok még jobban csúsznak! Ezért elnézéseteket kérem!

Sziasztok! Smile
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
Bosszantó Szöszi & Admin
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne!   Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! EmptyHétf. Okt. 03, 2011 8:56 am

Üdv mindenkinek!
Holnap elutazom és előreláthatólag csak Csütörtökön leszek majd elérhető. Addig is sok puszi és ölelés mindenkinek aki megérdemli Wink

Carry
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne!   Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne! Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hiányzásnapló - ha a gép távolabb van, mint kéne!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Vampire Diaries :: New story-
Ugrás: