Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
A hónap Szerelmes Párja
Szőkőkút Tér Rbikwk
A hónap Férfi karaktere
Szőkőkút Tér Rbikwk
A hónap Női karaktere
Szőkőkút Tér Rbikwk
Kiemelt oldalak
free forum

free forum

free forum

free forum
A miénk
free forum

 

 Szőkőkút Tér

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Katherine Pierce
Sadistic, sexy, manipulator woman but especially love ♥



Hozzászólások száma : 34
Join date : 2011. Apr. 02.

Szőkőkút Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szőkőkút Tér   Szőkőkút Tér EmptyHétf. Szept. 05, 2011 2:50 am

Figyeltem, ahogy a borba kortyol és nagyon finoman elmosolyodtam. Nos, a szavai kicsit sem leptek meg, számítottam ilyen reakcióra. Mikor a pillantásunk találkozott ujjaim végigtáncoltak a homlokán, le az álláig. Épp úgy nézett ki, mint mikor az erdőben hevert, holtan - egy új élet kapujában toporogva...
- Most már tudjuk, én miért jöttem ide. De Te miért tértél vissza? - tettem fel a költői kérdést, eleresztve a megjegyzését a fülem mellett.
- Elenáért? Natalie miatt? Nem hiszem... - gúnyos mosoly futott át az ajkaimon, miközben ujjam megrajzolta az alsó ajkát.
- Miattam tértél vissza. És azért, hogy itt újra belém szerethess...
Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore
Szent Fazék
Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Apr. 15.

Szőkőkút Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szőkőkút Tér   Szőkőkút Tér EmptyVas. Szept. 04, 2011 2:21 am

Felsóhajtottam, majd belekortyoltam a borba, és letettem magam mellé. –Katherine, ezt már egyszer végig játszottuk. Ha miattam vagy itt, el is mehetsz.- Néztem a szemébe, majd felsóhajtottam és ismét belekortyoltam a borba.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
Sadistic, sexy, manipulator woman but especially love ♥



Hozzászólások száma : 34
Join date : 2011. Apr. 02.

Szőkőkút Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szőkőkút Tér   Szőkőkút Tér EmptyVas. Szept. 04, 2011 2:14 am

Stefan szűkszavú válaszát nem kommentáltam, mivel a pincér sikeres közbenjárása kézzel fogható volt. Az éjszaka jótékonyan elrejtette az ajkam rándulását mikor a szökőkút szélére ülve tovább kérdezősködött. Lassú, körülményes mozdulatokkal léptem elé, áthidalva a köztünk támadt távolságot.
- Nem mondtam volna még, miért jöttem? - néztem rá ártatlanul fél kezemmel megemelve az állát, hogy a szemébe nézhessek.
- Csak miattad vagyok itt, Stefan. - suttogtam.
Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore
Szent Fazék
Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Apr. 15.

Szőkőkút Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szőkőkút Tér   Szőkőkút Tér EmptyVas. Szept. 04, 2011 2:05 am

-Megkaptam- Levettem a válláról a kezem, majd odasétáltam a szökőkút széléhez és leültem rá. –Mond csak Katherine, még is mit akarsz tőlem? Csak úgy mégis?- Kérdeztem rá, mert nem akartam túl sok időt vele tölteni. Mondjuk, annak érdekében, hogy ne csináljon galibát kellene, csak hát, nem vagy pesztrálós hangulatomban.
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
Sadistic, sexy, manipulator woman but especially love ♥



Hozzászólások száma : 34
Join date : 2011. Apr. 02.

Szőkőkút Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szőkőkút Tér   Szőkőkút Tér EmptyVas. Szept. 04, 2011 1:58 am

Már épp azon voltam, hogy magam indulok Stefan keresésére, mikor léptek zaját hallottam magam mögül. Nem fordultam meg, anélkül is tudtam, ki közeledik, s mikor érintését a vállamon éreztem ajkaimra mosoly kúszott.
- Szóval mégis megkaptad az üzenetemet... - jegyeztem meg, de nem fordultam felé. De ja vue-m támadt a helyzettől, és ezt élvezni akartam.
Vissza az elejére Go down
Stefan Salvatore
Szent Fazék
Stefan Salvatore


Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Apr. 15.

Szőkőkút Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szőkőkút Tér   Szőkőkút Tér EmptyVas. Szept. 04, 2011 1:55 am

Sose fogom megérteni, hogy még is miért ugrok, amikor Katherine füttyent. Alig értem vissza, erre egy pincér közölte, hogy Elena vár. Na ebben nagyon kételkedtem. Megfogtam egy boros poharat, majd ráérősen kisétáltam a Szökőkúthoz. Amikor megláttam Katherine-t, szimplán csak mögé léptem, és rátettem a vállára a kezem.
-Mit akarsz?
Vissza az elejére Go down
Katherine Pierce
Sadistic, sexy, manipulator woman but especially love ♥



Hozzászólások száma : 34
Join date : 2011. Apr. 02.

Szőkőkút Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szőkőkút Tér   Szőkőkút Tér EmptyVas. Szept. 04, 2011 12:15 am

Miért nem jön már? Lépteim visszhangot vertek, miközben a karjaimat bejáratva lépkedtem a szökőkút körül. A pincért arra utasítottam, küldje ide hozzám Stefant. Akkor mi történhetett? Valami közbejött volna?
Nem. Minden lépésre, ami nem tőlem származott összerezdültem. Stefannak meg kell érkeznie... vagy így, vagy úgy!
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
Bosszantó Szöszi & Admin
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Szőkőkút Tér Empty
TémanyitásTárgy: Szőkőkút Tér   Szőkőkút Tér EmptyHétf. Aug. 15, 2011 8:10 pm

Szőkőkút Tér A9owi
Ez a szökőkút a labirintussal szemben lévő kis fedett kör folyosó közepén látható, tökéletes ha valaki el akarna bújni a világ elől.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szőkőkút Tér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szőkőkút Tér   Szőkőkút Tér Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szőkőkút Tér
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Dear Diary :: Special playground :: Alapítói Bál-
Ugrás: