Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Similar topics
    Keresés
     
     

    Az eredmények megjelenítése:
     
    Rechercher Bővített keresés
    A hónap Szerelmes Párja
    Karakter kerestetik Rbikwk
    A hónap Férfi karaktere
    Karakter kerestetik Rbikwk
    A hónap Női karaktere
    Karakter kerestetik Rbikwk
    Kiemelt oldalak
    free forum

    free forum

    free forum

    free forum
    A miénk
    free forum

     

     Karakter kerestetik

    Go down 
    4 posters
    SzerzőÜzenet
    Caroline Forbes
    Bosszantó Szöszi & Admin
    Caroline Forbes


    Hozzászólások száma : 118
    Join date : 2011. Apr. 02.
    Age : 32
    Tartózkodási hely : Mystic Falls

    Karakter kerestetik Empty
    TémanyitásTárgy: Karakter kerestetik   Karakter kerestetik EmptyHétf. Ápr. 04, 2011 3:43 am

    Itt kereshetitek karaktereitek rokonait, barátait Smile
    Vissza az elejére Go down
    Vendég
    Vendég




    Karakter kerestetik Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Karakter kerestetik   Karakter kerestetik EmptyHétf. Ápr. 04, 2011 4:41 am

    Keresm két bátyámat, akit majd idegesíteni tudok!!

    Adam Brooks

    Karakter kerestetik 2jbmn3dKarakter kerestetik 2jbmn3dKarakter kerestetik 2jbmn3d
    Kor: 18
    Avatár: Chace Crawford




    Paul Brooks

    Karakter kerestetik 2i9lfdjKarakter kerestetik 2i9lfdjKarakter kerestetik 2i9lfdj
    Kor: 15
    Avatár: Justin Bieber (más is lehet, de nekem senki más nem jutott eszembe, aki megfelelne 15 évesnek Rolling Eyes )


    egyébb infórmációt pm-ben!!!


    A hozzászólást Samantha Brooks összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 17, 2011 5:39 am-kor.
    Vissza az elejére Go down
    Allegra von Schwartzwald
    Beauty of the Dark
    Allegra von Schwartzwald


    Hozzászólások száma : 3
    Join date : 2011. Apr. 04.

    Karakter kerestetik Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Karakter kerestetik   Karakter kerestetik EmptyKedd Ápr. 05, 2011 6:40 am

    Karakter kerestetik Robert-P-3-robert-pattinson-20563814-100-100Karakter kerestetik Robert-P-3-robert-pattinson-20563814-100-100Karakter kerestetik Robert-P-3-robert-pattinson-20563814-100-100

    Név: Arthur von Schwartzwald
    Kor: 19 éves ( + 485 )
    Faj: Vámpír, bár jelenleg a kriptavámpírokkal tart
    Play by: Robert Pattinson


    Arthur változtatott át, több, mint fél évezrede. Ő Itáliában vált vámpírrá, s mivel mindig is átlagon felüli volt a kapcsolatunk, kimentett a vőlegényem karmaiból. Éveken át segített, egyik városból a másikba költöztünk, aztán Mystic Fallsban minden megváltozott. Ő elment vadászni, engem pedig akkor kaptak el. A kriptában végeztem, Arthur viszont nem mondott le rólam, éveken át kereste a módot, hogy feltárhassa a sírhelyet.
    Mikor Damon Salvatore megtette helyette is, újra egymásra találtunk, s mindketten a kriptavámpírokhoz csatlakoztunk, akik szívesen látták őt is velem együtt. Így jelenleg segítünk földig rombolni Mystic Fallst!

    További információkat az előtörténetemben találhatsz róla! A jelleme szabadon kidolgozható.

    Ha kedvet kaptál hozzá, jelezz nekem PM-ben!
    Vissza az elejére Go down
    Evangelina Markes
    Demonic Angel
    Evangelina Markes


    Hozzászólások száma : 87
    Join date : 2011. Apr. 04.
    Tartózkodási hely : Mystic Falls

    Karakter kerestetik Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Karakter kerestetik   Karakter kerestetik EmptyPént. Ápr. 08, 2011 10:42 am

    Karakter kerestetik 1q1flh VS Karakter kerestetik Nox10p

    Név: (Emanuel) Markes
    Kor: Szabadon választott
    Faj: Vámpír
    Avatar kép: Rick Malambri VS Josh Duhamel /Ha van jobb ötleted, szívesen tárgyalok róla Smile/

    Amit jó ha tudsz:
    Nos, Evangelina és az öccse között Emanuel között 5 év korkülönbség van. Amikor Eva visszatért -immár vámpírként- megtorolni az őt ért sérelmeket az apján, Emanuelt nem állt szándékában bántani. Mivel láttam amint nővére véget vet apjuk életének Eva elvette az emlékeit, de Emanuel Démoni Angyalnak szólította. Innen ered a beceneve, a legtöbb vámpír ezen a néven ismerte meg, miután Klaus mellé szegődött. Nagyon kevesen tudják, hogy Evangelina unokatestvére a későbbi Bennett család őse volt. Továbbá hogy Evát magát Klaus változtatta vámpírrá.
    Ami fontos, hogy Evát 19 évesen változtatták át, Emanuelt, minimum 10-12 évvel később, és hogy elindult megkeresni a nővérét, amikor ugye visszatért az Eva által elvett emlékképe... nem éppen barátságos szándékokkal.
    (Amennyiben a karakter neve nagyon nem szimpatikus, ezen is hajlandó vagyok alkudni.)
    Vissza az elejére Go down
    Bonnie Bennett
    Imádni való boszorkány
    Bonnie Bennett


    Hozzászólások száma : 4
    Join date : 2011. Jun. 07.

    Karakter kerestetik Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Karakter kerestetik   Karakter kerestetik EmptyKedd Jún. 14, 2011 3:34 am

    Karakter kerestetik Images?q=tbn:ANd9GcRXUESCino6Dqaw7ALbK1vW6T0Xmeftb2fd-k5foijMdr9gFPKH

    Név: Eric Sawyer

    Avatár: Chad Michael Murray

    Kor: 20/150

    Faj: Vámpír

    Bonnie-val való kapcsolata:

    Bonnie és Eric akkor ismerték meg egymást mikor Bonnie elment a városból, miután meghalt a nagymamája. A kapcsolatuk nem indult túl fényesen, sőt ellenszenvet érzet iránta Bonnie. De idővel barátságot majd némi vonzódást érzett iránta. De amint rájött, hogy Eric is csak egy szörnyeteg eltávolodott tőle és visszatért Mistyc Falls-ba. Bonnie nem is sejthette, hogy Eric utána megy a városba. Bonnie ahogy csak tudja kerüli Eric-et.

    Vissza az elejére Go down
    Evangelina Markes
    Demonic Angel
    Evangelina Markes


    Hozzászólások száma : 87
    Join date : 2011. Apr. 04.
    Tartózkodási hely : Mystic Falls

    Karakter kerestetik Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Karakter kerestetik   Karakter kerestetik EmptyVas. Aug. 14, 2011 4:24 am

    Apa és Keresztapa Kerestetik...!

    Na szóval minden közhelyet félretéve a felhívás halálosan komoly! Keresem egyetlen életben maradt szülőmet, a jó édes apámat, aki a Klaus névre hallgat. Jelenlegi elfoglaltsága, hogy próbálja megtörni a vérfarkas/vámpír átkot illetve előkeríteni Katerina Pertovát, aki annak idején keresztül húzta a terveit.
    Kapcsolatunk amolyan "igazi" apa-lánya kapcsolat, már ha lehet ezt így nevezni. Sok időt töltünk külön egymástól még is feltétlen a bizalma az irányba, amire hosszú évek alatt rá szolgáltam. Beszélgetésinket a kötetlen fesztelen stílus jellemzi, de ha túl szemtelen vagyok, akkor számíthatok rendreutasításra. Vagy éppen némi testi fenyítésre... egyik szülő sem tökéletes!

    Elijah az én kedves drága keresztapukám, tehát szintén családtag. Őszintén szólva őt jobban kedvelem, mint a rokonságom többi részét, akik valahol a tenger mélyén szindikálnak. Néha egészen kedves, bár többnyire tökéletesen taktikus és úriember. Ha valamilyen feladatot kapok, általánosságban tőle kérek tanácsot, illetve vele dolgozom a legszívesebben együtt, ha összmunkáról van szó.

    Kérem a tisztelt jelentkezőket, hogy minél előbb küldjenek nekem PMet, hogy betölthessék az űrt, amelyet családom hiánya okoz szívemben!

    Üdv; Evangelina Pandora Markes
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Karakter kerestetik Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Karakter kerestetik   Karakter kerestetik Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    Karakter kerestetik
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -
    » Játszótárs kerestetik

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
     :: Out of character... :: We are the World-
    Ugrás: