Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Similar topics
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
A hónap Szerelmes Párja
Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay Rbikwk
A hónap Férfi karaktere
Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay Rbikwk
A hónap Női karaktere
Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay Rbikwk
Kiemelt oldalak
free forum

free forum

free forum

free forum
A miénk
free forum

 

 Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay Empty
TémanyitásTárgy: Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay   Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay EmptyKedd Jún. 21, 2011 2:37 am

Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay Ryan_sypek_018 Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay Candice_swanepoel_054
Farkaslánynak Razz

Hosszú az út ide Richmond-ból. Főleg, ha az ember – akarom mondani, vámpír – csak éjszaka teheti meg, hogy kimozdul. Ó, igen, a sors fintora, hogy míg emberi életemben a legszívesebben egy hűs kastélyi lakosztályban húzódtam meg, addig ma sok mindent megadnék azért, hogy napközben is kimehessek az utcára. De nem lehet elvégre is vámpír lévén elégnék, hála a tündöklő nap parázsló sugarainak. Így tehát éjjeli vándorként élek már sok évtizede, de nem bánom. Miért is bánnám? Hiszen örökké élek, mégpedig fiatalon, sem a vénség, sem a betegségek nem gyűrnek le, túlélek mindent és mindenkit. Legyőzhetetlennek persze nem mondanám magam, miért is tenném, hiszen éppen előbb ecseteltem, hogy a Nap milyen könnyen végezhetne velem, ha óvatlan volnék. De nem vagyok, közel háromszáz év alatt megtanultam vigyázni magamra, a hátbatámadások sem jelentenek sok veszélyt. A sötétség része vagyok, márpedig aki onnan jön nem fél. Azt állítják az emberek, hogy a félelmet nem ismerős, a hitet sem ismeri. Nos, lehet, hogy igazuk van. Mindenesetre ha összefutok a hitemmel, majd bemutatkozom neki, azonban nem hiszem, hogy erre túl korán sor kerülne. Mégis miben higgyek? Miben hihet egy vámpír? Egy dolog van, amiben hiszek: a vér erejében, és erről nem vagyok hajlandó lemondani, a többi lehet duma vagy igaz, nekem mindegy. Más sorsa vagy hite cseppet sem izgat, ezért is vagyok kissé magamnak való figura. De mit keres egy ilyen alak ebben a kis szinte névtelen kisvárosban, Mystic Falls-ban? Nos, hallottam a bennfentesektől – mert azok ám nem tudják befogni a szájuk, és csak pletykálkodnak meg csacsognak egész nap – hogy fellendült a hely „vámpír-turizmusa”. Meg vannak a magam informátorai, illetve módszerei arra, hogy információhoz jussak, így a kriptavámpírok kiszabadulásának híre egyhamar hozzám is eljutott. Nem mintha az ő sorsuk érdekelne, dehogyis, hiszen egyet sem ismerek közülük, és nem is szándékozom. Viszont a bosszúszomjas vámpírok közt még egy extra fel sem tűnik, és egyik pillanatról a másikra vérfürdőt lehetne rendezni itt, amit bevallom, hogy felettébb élveznék. Ám míg az a pillanat nem jön el, nem árt körbenézni itt, megismerni valamelyest a várost.
Az alkonyat már elmúlt, a városra a sötétség leple hullt, és csak a lámpák szórt fénye világította meg a környéket. Ruganyos léptekkel szeltem át a főteret, és tapasztalt szememmel szinte azonnal megtaláltam a helység egyik legnépszerűbb bárjának tűnő helyet. Mystic Grill névre hallgatott – milyen kreatív! – és arra felé vettem az irányt. Könnyű mozdulattal nyitottam ki az ajtót, s meglepve tapasztaltam, hogy a hely bár nem zsúfoltságig, de eléggé tele volt emberekkel. Úgy tűnik itt nem alszanak olyan könnyen a kedélyek! De hát nézzük a dolgok jó oldalát: így nem tűnik fel annyira, ha valaki csak úgy, rejtélyes módon eltűnik. Ilyesféle gondolatok hatására széles mosolyra húzódott a szám, és helyet foglaltam a bárpultnál található székek egyikén, miközben intettem a csapos lánynak.
- Mit adhatok? – kérdezte bájos mosollyal az arcán. Ostoba kérdés. Most mondjam azt, hogy téged, jól kicsavarva, lime-karikákkal? Nem, nos az mégis csak feltűnő lenne. Továbbra is kaján vigyorral az arcomon, kedves – szinte túlságosan is jól nevelt – hangnemen válaszoltam neki:
- Egy pohár gin-t, kérlek! – biccentettem felé, és végigvontattam tekintetem a vendéglátóhelyen, miközben az italomat vártam.


A hozzászólást Eric Averay összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 22, 2011 1:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Danielle Mimieoux
I'm on a highway to hell
Danielle Mimieoux


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Jun. 12.
Age : 27
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay   Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay EmptyKedd Jún. 21, 2011 4:15 am

Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay 100100_www.kepfeltoltes.hu_ Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay Ryan%20Sypek
Vámpír úrfinak Smile

Nem állok nagy bagoly hírében, de most mégis éjszaka járom az utcákat. Miért? Egyszerűen csak azért, mert vagy éjfélig próbáltam elaludni, de semmi. Pedig most nincs is telihold, így egyáltalán nem értem a dolgot. De mindegy is. Illetve nem. Vagyis mindegy, de mégs. Na jó, a rizsa nem kell ide. Néha elgondolkozom azon, hogy miért jár néha az eszem teljesen jelentéktelen dolgokon? Volt olyan is, hogy azon kaptam magam, hogy már fél órája az járt a fejemben, milyen hajat csináltassak legközelebb a fodrásznál. 'Micsoda?' - gondoltam ezt akkor magamban. Valahogy túlságosan elkényelmesedtem ez alatt a röpke hat év alatt. Párizsban bezzeg teljesen más volt a helyzet. Ott alig volt némi vagyonunk, örültünk, hogy éppen csak ki tudunk jönni a segélyezésekből. Sőt, nem is nevezném azt vagyonnak, ami nekünk volt. Most meg hová jutottam? Itt élek az Államokban és íróként nem kis sikereket értem el az országban, ennek köszönhetően pedig igen jelentős pénzösszegekre tettem szert, így már kicsit gazdagabb is vagyok az átlagnál. Nevezhető ez az amerikai álomnak, nemde? Hát, nem. Aki nem ismer, csak legfeljebb, mint írónőt, az nem tudhatja, hogy milyen nehéz is nekem, milyen terheket hordozok magammal. Először is ott van az, ami miatt már hat éve még mindig bűntudat gyötör: megöltem Pierre-t, a vőlegényemet. A legrosszabb, hogy teljesen véletlenül. És persze ebből következik a másik probléma: farkas vagyok és nem csak az átváltozás fájdalmaival kell megküzdenem, hanem azt is el kell érnem, hogy öntudatlan állapotban senkivel ne végezzel. Eddig ez ittlétem alatt sikerült. Legalábbis azt hiszem. Aztán lehet, hogy öltem Mystic Falls erdeiben is, csak éppenséggel nem tudok róla.
Sétálás közben nem is igazán figyeltem, hogy merre tartok, csak sétáltam céltalanul a városban. Így hát egészen messzire jutottam, hiszen külvárosi lakásomból a város szívéig, a Mystic Grill-ig jutottam el.
Benyitottam hát és szokás szerint még most is annyian voltak, mintha még csak ebédidő lett volna. Pedig már hajnali háromnegyed egy van. Biztos mindenki álmatlansággal küzd, akárcsak én. Vagy titkon rengeteg vérbagoly él a városban. Na a vérbagoly elég vicces lenne.
Szokásom szerint a pulthoz mentem és leültem az egyik - konkrétan az egyetlen - üres bárszékre. Odajött hozzám a pultos és amikor megláttam, azonnal széles mosoly ült ki az arcomra mert Jessica volt az, az egyik első ember akit itt megismertem.
- Szia. - köszönt nekem mosolyogva, a fecsegős hangján, ami kicsit idegesítő volt, mert iszonyúan nyafogott.
- Szia. - köszöntem vissza én is egy mosollyal az arcomon - Egy pohár töményet. - mondtam neki, mielőtt ismét megszólalhatott volna. Ha egyszer elkezd beszélni, akkor be nem áll a szája. Kihozta nekem és elém könyökölt a pultra.
- Csak akkor kérsz töményet, ha valami gáz van. - mondta kicsit aggódva, de még mindig a nyafogós hangján - Történt valami? - kérdezte.
- Semmi csak nem tudtam aludni az éjj... - kezdtem bele, de nem tudtam befejezni, mert Jessicát hál' istennek valamiért hívta a főnöke.
- Csakhogy elment. - jegyeztem meg magamban motyogva egy könnyed sóhajjal, majd ittam egy kortyot a piából. Nem mintha utálnám őt, sőt nagyon is kedvelem, de Miss Nyafihoz valahogy nem volt hangulatom. Viszont valahogy beszélgetnékem támadt, persze nem vele. Megnéztem, hogy kik is ülnek mellettem, hátha valakivel beszélhetek egyet. Balra fordultam és egy totálisan kiütött csaj volt a bárszéken. Olyan, akin látszott, hogy bármelyik pillanatban találkozhat az arca a bárpulttal.
Kicsit vigyorogtam rajta, majd jobbra fordultam és egy pasit láttam meg, aki még józan volt. És nem mellesleg egész jól nézett ki. Persze a jó pasi képet simán lerombolhatja az, ha bunkó valaki.
- Álmatlanság? - kérdeztem tőle hirtelen, miközben megint beleittam a piába - Vagy csak szimplán bagoly vagy? - tettem hozzá egy halvány mosoly kíséretében.
Tényleg furi, hogy mindenki éjjel-nappal egyaránt virraszt. De majd hozzászokok.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay   Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay EmptySzer. Jún. 22, 2011 2:30 am

Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay Ryan_sypek_018 Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay Candice_swanepoel_054
Farkaslánynak Razz

Féloldalas mosollyal az arcomon vettem magamhoz az alkoholos italt, amivel végre hajlandó volt a pultos lány kiszolgálni. Nem mondom, hogy türelmetlen fickó vagyok, de ezen a helyen ő volt az egyetlen, aki álmosnak tűnt, mert olyan lassan hozta ki a koktélomat. Na jó, azért ne vigyük túlzásba. Ez a kiscsaj is eléggé fel volt pörögve csak hát akkora volt a forgalom, hogy nem lehetett könnyű neki csupán másodmagával. Komolyan nem értem ezt kisvárost. A hírek szerint – melyek hozzám is, elég messze eljutottak – itt sorozatosak az „állattámadások” illetve gyakorta tűnnek el mind a külvárosból, mind a közvetlen belvárosból emberek. Ennek ellenére egész nagy tömeg szórakozik ebben a bárban éjnek idején. Úgy tűnik, hogy nem nagyon tartanak az éjszaka fenevadjaitól. Pedig kellene. Az ostoba halandók nem is sejtik, hogy mekkora veszélyben van drágalátos, túlértékelt életük. Nos, mert ha tudnák, sokkal jobban vigyáznának magukra. De nem teszik, ebből arra következtetek, hogy elég naivak. De hát én mondom? Én, aki a naivság valódi, élő szobra voltam éltemben? Én, aki elhitte, hogy az angol alkotmányos monarchia arra való, hogy jobbá tegye az emberek életét, hogy meghozza azt az egyenlőséget, melyet Isten is kívánna? Egyenlőséget! Miféle egyenlőségről beszélt atyám is, volt képe letenni az esküt, és bebeszélni ezt az embereknek, a saját gyermekeinek, miközben eltaszított tőlünk mindenkit, aki csak más társadalmi rétegbe tartozott. Apám… II. György, angol király. Úgy ám, a hazug képit! Az utókor valódi jótevőként tartja számon. Őt, aki engem, saját legkisebb fiát képes volt kitagadni, és kitörölni a történelemből, csak mert egy „nem megfelelő prioritású” lányba voltam szerelmes. Na, de az már a múlté. És a múlt történelem, a jövő pedig még számomra is rejtély – meglehet, hogy holnap engem is leszúr egy vámpírvadász, mint anno tette egy Anne-nel -, így marad a mai nap, amit kihasználhatok arra, hogy tovább éljen céltalan, örökkévaló életem.
Lassan kortyolgattam az italomat, kizárva a külvilágot ezen gondolatok közé rejtezve, majd észrevettem, hogy valaki helyet foglalt a mellettem elhelyezkedő üres széken. Nem mintha figyeltem volna rá. Addig senki sem érdekel, míg a megcsapolásáról nincs szó. Na jó, azért vannak kivételek, de csak igazán ritkán, kivételes alkalmakkor. Hirtelen ez is ilyennek tűnt, mert bármennyire is próbáltam tovább szidni magamban már rég elporladt, hajdan volt atyámat , nem tudtam kizárni a fejemből a mellettem lezajló párbeszéden. A túlpörgött pultos lány, úgy tűnt ismeri ezt a most felbukkantat, aki nem tűnt valami túl lelkesnek azzal kapcsolatban, hogy barátnőjével kelljen beszélgetnie. Az igazság kedvéért, nem csak, hanem én is örültem a bár igazgatójának felbukkanásának, aki eltüntette a képből a csajt. Nem mellesleg, mert így az egyedül hagyott ismeretlen megszólított. Kérdésére szélesebb mosoly kúszott ajkaimra, és vártam egy keveset a felelettel. Mégis hogy nézne ki az, hogy most azonnal felé fordulok és válaszolok? Abból egyértelműen leszűrődne, hogy eddig is figyeltem a kis párbeszédére a másikkal. Nem, inkább még egy ideig mereven figyeltem a szemközt lévő fal mintázatát, majd ráérősen felé fordultam.
Be kell vallani csinos lány volt, olyan aki a külsejével könnyen magára hívja a figyelmet. Hosszú, szőke fürtjei lágyan verdesték vállát, melynek kecses vonala karcsú testtel párosult. Aranyfürtjeivel keretezett arca finom vonásokkal rendelkezett és csillogó, kék szemmel. Nem is értettem, hogy miképp eshet meg, hogy az a pasi, aki a billiárdasztaltól leesett arccal bámulja, miért nem szólítja meg. Nos, valószínűleg túlságosan is el akadt a szava. De Istenem, az szépség is csak túlértékelt emberi kreálmány!
- Inkább az utóbbi – feleltem végül egy barátságos mosoly kíséretében, mintha csak bizonygatni akarnám, hogy nem harapok. De hát honnan tudna a kis agyaraimról, melyek bármikor általdöfhetik finom és vékony bőrét, hogy vérét szívhassam? Sehonnan, és addig jó. Gondoltam, ha már volt olyan bátor a lány, és kezdeményezte beszélgetésünknek, nekem, férfi módjára illene a bemutatkozást kezdenem.
- Eric Averay – biccentettem felé, és köszöntésképp megemeltem a félig üres poharamat felé a tiszteletem jeleként. Persze nem ez a teljes nevem, hiszen a hercegi sarjak legalább három keresztnévvel születnek, melyek közül leginkább az Eric-et s Phillip-et használom, de mostanában már ez utóbbit is elhagytam.
- És kit tisztelhetek szépségedben? – kérdezte könnyed bókot rejtve a mondatba, és a mosoly továbbra is ott játszott ajkaimon. Úriemberi udvariasságom és régimódiságom sok nőtt vett már ne a lábáról, és valljuk be, többen fel sem keltek – a föld alatt vagy hullaház, ilyesféle helyeken lehetnek most. Azt nem állítom, hogy ezzel a csinos lánnyal is effajta terveim lennének… De mi más lenne?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay   Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mystic Grill ~ Mlle Mimieoux et M. Averay
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mystic Grill - Tommy & Genny
» Mystic's Vampire
» Mystic Falls-i vámpírlegenda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Mystic Falls :: In the Downtown-
Ugrás: