Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Similar topics
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
A hónap Szerelmes Párja
Park melletti kávézó, Brittany & Rosemary Rbikwk
A hónap Férfi karaktere
Park melletti kávézó, Brittany & Rosemary Rbikwk
A hónap Női karaktere
Park melletti kávézó, Brittany & Rosemary Rbikwk
Kiemelt oldalak
free forum

free forum

free forum

free forum
A miénk
free forum

 

 Park melletti kávézó, Brittany & Rosemary

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Brittany Wilson
Az ügyetlen szőke
Brittany Wilson


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2011. Apr. 08.

Park melletti kávézó, Brittany & Rosemary Empty
TémanyitásTárgy: Park melletti kávézó, Brittany & Rosemary   Park melletti kávézó, Brittany & Rosemary EmptySzer. Jún. 22, 2011 3:28 am

Park melletti kávézó, Brittany & Rosemary Quinncopy Park melletti kávézó, Brittany & Rosemary Ewa_farna1 Park melletti kávézó, Brittany & Rosemary Quinncopy

A park mellett volt egy kávézó. Imádtam oda járni. Szinte már a második otthonom volt. Sokat voltam ott kávézni, de délutánonként ott is dolgozom. Csak úgy unalomból vállaltam ott állást tulajdonképp. Ma sem volt más hogy! A reggel felkeltem, felöltöztem és elindultam dolgozni. Mivel hétvége van, ezért délelőtti műszakos vagyok. Még mielőtt elkezdődne a munkaidőm még előtte szoktam inni egy kávét. A csokis-vaníliás kávé a kedvencem dupla habbal. Még néha suli előtt is be szoktam jönni, hogy egy kicsit feldobjam a napomat egy jó meleg kávéval. Nyáron inkább a jeges kávévak szimpatizálok. Mikor a kávézóhoz értem, és megittam a kávémat, be is álltam a pult mögé dolgozni. Viszonylag gyorsan telt ez a pár óra. Mikor megint az órára néztem, már csak fél óra volt a munkaidőmből. Heidi, aki velem volt egy műszakban, megkért, hogy vigyek ki egy kávét az egyik asztalhoz. Ő megcsinálta a rendelést így csak nekem ki kellett vinnem. Az 5-ös asztalhoz mentem, de mikor leraktam a kávét az asztalra, véletlenül kiöntöttem. Gyorsan elnézést kértem, és feltöröltem az asztalról a kiömlött kávét. Nem nagyon történt idáig ilyen már kissé fáradt is voltam, így nem nagyon tudtam koncentrálni. Visszamentem, hogy vigyek egy újat, de Heidi azt mondta, hogy inkább hagyjam, mára elég volt a munkából, mehetek haza. Hálásan megköszöntem neki. Csináltam magamnak egy kávét, átöltöztem, és leültem az egyik asztalhoz. Jó mélyen felsóhajtottam, és ittam pár kortyot a kávémból. Figyeltem, ahogy nem messze innen a parkban sétálgatnak az emberek. Rám is férne sétálnom egyet, de most inkább nincs kedvem, mert hulla fáradt vagyok.

//Elég rossz lett, bocsánat, nem szeretek kezdeni! :/ //
Vissza az elejére Go down
Rosemary Seraph
Hiperaktív boszi
Rosemary Seraph


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2011. Jun. 10.

Park melletti kávézó, Brittany & Rosemary Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park melletti kávézó, Brittany & Rosemary   Park melletti kávézó, Brittany & Rosemary EmptyCsüt. Jún. 30, 2011 11:31 pm

Park melletti kávézó, Brittany & Rosemary Ewa-Farna-ewa-farna-11359006-100-100 Park melletti kávézó, Brittany & Rosemary Rubrique,couples-duo,123427 Park melletti kávézó, Brittany & Rosemary Ewa-Farna-ewa-farna-11359006-100-100


Élmény dús napom volt ma. Azt hiszem, ennél jobban nem is kezdődhetne egy nap. Csak, a mihez tartás végett, a képességem kiakasztott. Az egész szobám vízben úszott. Hogy-hogy a francba, azt nem tudom, de sietnem kellett, mielőtt észreveszik…Nagy nehezen és erős koncentrálás segítségével sikerült eltüntetnem a vizet…Nos, amint készlettem, elszaladtam tusolni, közben találkoztam apuval is. Adtam egy Jó reggelt puszit az arcára, és szaladtam tovább. Meggyes testápolóval kentem be magam, és szaladtam át a szobámba felöltözni. Felvettem, egy farmert, ami eléggé rám tapadt. Hozzá egy kissé lenge, mégis testhez simuló pólót, persze a farmerhez illőt. Mivel a farmer sötét kék volt, így a póló fehér lett. Leültem a fésülködő asztalomhoz, kifésültem a hajam, és az egyik oldalt kissé felcsatoltam. Nem mintha kellett volna…Elvégre kalapot veszek majd fel…De a miheztartás végett és így kalap alatt is jobban fog állni. Felvettem a nyakláncom, és szolidan kisminkeltem magam. Mobilom a zsebembe dugtam, a táskámba peledobáltam a fontosabb cuccokat, és lesétáltam. A lépcső felénél eszembe jutott, hogy a kalapom ottmaradt, így azért visszaszaladtam, majd lementem a konyhába, ahol apa, már a reggelit készítette. Csokis palacsinta, juharszirupos palacsinta. A kedvencem. A narancsléről leszokhatna…De nem baj. Így szeretem. Gyorsan megreggeliztem, elmentem még fogat mosni, majd felhúztam a bokacsizmám, és már mentem is el. Persze, apa egyből rám szólt, hogy mondjam meg hova megyek. Így beszámoltam neki, hogy nem tudom még, de ha baj van hívom. Adtam neki egy puszit, felvettem a fehér kalapom, és már mentem is el.
Átsétáltam az erdőn, majd megláttam az egyik kedvenc kávézóm. Egy csokis cappucchino, most nagyon jól esne. Ebben a nagy elgondolásomban, majdnem hasra estem. De szerencsémre, és a nagy szerencsémnek hála, elkaptak. Megköszöntem, majd besétáltam, a kávézóba. Elég sokan vannak bent. Nincs is szabad asztal. Odamentem a pulthoz rendeltem, egy csokis cappucchine-ot, majd körbenéztem. Odasétáltam az egyik asztalhoz, ahol az egyik kedvenc pultosom ült, Brittany. Nem hiszem, hogy felismer…DE remélem nem zavarom meg azzal, hogy ha leülök mellé. Amikor odaértem, rámosolyogtam.
-Mond csak leülhetek hozzád? Márha nem vársz senkit….És persze nem zavarlak meg-Krédeztem mosolyogva. Nem akarom zavarni. Tényleg nem.
Vissza az elejére Go down
 
Park melletti kávézó, Brittany & Rosemary
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brittany Wilson naplója
» Folyó: Samantha Brooks & Rosemary Seraph

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Mystic Falls :: In the Downtown-
Ugrás: