Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Similar topics
Keresés
 
 

Az eredmények megjelenítése:
 
Rechercher Bővített keresés
A hónap Szerelmes Párja
Caroline Forbes Naplója Rbikwk
A hónap Férfi karaktere
Caroline Forbes Naplója Rbikwk
A hónap Női karaktere
Caroline Forbes Naplója Rbikwk
Kiemelt oldalak
free forum

free forum

free forum

free forum
A miénk
free forum

 

 Caroline Forbes Naplója

Go down 
SzerzőÜzenet
Caroline Forbes
Bosszantó Szöszi & Admin
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Caroline Forbes Naplója Empty
TémanyitásTárgy: Caroline Forbes Naplója   Caroline Forbes Naplója EmptySzomb. Ápr. 09, 2011 11:47 pm

Caroline Forbes Naplója 2euonqx
Vissza az elejére Go down
Caroline Forbes
Bosszantó Szöszi & Admin
Caroline Forbes


Hozzászólások száma : 118
Join date : 2011. Apr. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Caroline Forbes Naplója Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline Forbes Naplója   Caroline Forbes Naplója EmptyVas. Ápr. 10, 2011 12:53 am

Kedves Naplóm!

Az utóbbi időben rengeteg minden történt. És a legviccesebb az egészben, hogy mindent egy autóbaleset indított el, amelynek következtében jó néhány hétre száműztek a kórházba. Nem tudnám megmondani mi bosszantott fel jobban... azt, hogy Elena megkérte Damon-t, hogy adjon nekem vért, hogy meggyógyuljak, vagy hogy Katherine megölt. Persze vitatkozhatnánk arról, hogy kinek a hibája az egész, de nem lenne túl sok értelme. A végeredmény lényegében ugyanaz marad; vámpír lettem.

Hála istennek Stefan megtanított rá, hogy hogyan mozogjak emberek között anélkül, hogy bántanám őket. Rászoktatott arra az életmódra amelyet ő is folytatott, nevezetesen, hogy állatok vérén él. Ez kezdetben nem volt számomra egyszerű, de nagyon hálás vagyok neki, amiért nem hagyta, hogy egy olyan vérengző vadállat legyek, mint Damon. Azonban még így sem voltam képes teljesen uralkodni magamon... megtámadtam Mattet. Egyszerűen nem voltam képes uralkodni magamon. Onnantól kezdve, hogy elfelejtettem vele a történteket, jobbnak láttam ha szakítok vele. Féltem, hogy ismét nem tudok uralkodni magamon és akkor nem lesz ott sem Stefan sem más, aki megállítson. Nem akartam bántani Mattet, soha többet. Ahhoz túlságosan szerettem őt.
Sosem fogom elfelejteni az együtt töltött napokat.


Caroline Forbes Naplója Slqxhl Caroline Forbes Naplója 2ia7wch


Nem volt könnyű távol maradnom tőle, főleg nem úgy, hogy néhány napig eljött hozzám, de persze csak nappal. Nem nyithattam volna neki anélkül ajtót, hogy ne kaptam volna lángra, így inkább úgy tettem, mint aki nincs is otthon. Nem volt valami szép dolog, de számára mindenképpen egészségesebb.
De nem szentelhettem sok időt annak, hogy keseregjek, mert Bonnie készített nekem egy olyan gyűrűt, amilyen Stefannak és Damonnak is van. Így már képes voltam nappali fénynél is szabadon járni, ami jól jött. Bonnie gyűlölte a vámpírokat Damonnal az élen, amiért nem hibáztattam, de engem is kikerült egy jó ideig. Rendbe kellett hát hoznom vele a barátságomat, illetve Elena is tartozott némi magyarázattal, de azóta már minden rendben van. Legalább is ha lehet így fogalmazni azok után, amik történtek. Mert anya a Tanács tagja, akik a város születésétől kezdve célul tűzték ki a vámpírok megölését. Legyünk őszinték eddig se volt vele felhőtlen a kapcsolatom de azok után, hogy levadászandóvá váltam, néha rettegek a saját otthonomban is, bár fogalma sincs róla, hogy mi vált belőlem. Egyenlőre legalább is...


Persze Katherine tovább mesterkedett a háttérben, amire valahogy számítottunk is. A probléma azzal kezdődött, hogy fogalmunk sem volt róla egészen pontosan mit is akar. Miért jött vissza Mystic Fallsba, miután akkor 1864-ben mindenkivel elhitette, hogy meghalt? Akármit is kar, az a valami nagyon kell neki, mert másképpen nem kockáztatna ennyit. Elvégre ha valaki halottnak állítja be saját magát, arra nagyon komoly indoknak kell lennie.
A Mr. Lokcwood emlékére szervezett halotti toron kezdődött el az egész horror még valaki számára. Matt teljesen begőzölt, és addig provokálta Tylert, amíg nem keletkezett az egészből verekedés. Még éppen időben érkeztem ahhoz, hogy Matt ne hajthassa végre, a Katherine által adott parancsot, amellyel megigézte. Azonban nem kontrolláltam magam kellőképpen és Matt a falnak csapódás következtében eszméletét vesztette. És amíg én vele foglalkoztam beütött a baj... nem csak Matt volt megigézve a szobában. A baleset bekövetkezett, amelynek nyomán Tyler megölt egy lányt... A szemeibe nézve azonnal tudtam, hogy megtörtént. A Hold és a Nap átka őt is elérte, ott és akkor.

Aztán persze amikor anya hivatalosan is balesetnek könyvelte el a dolgokat valamennyire megnyugodtam. Az a buli hatalmas botrányt kavart bennem, hiszen Damon megölte Mason-t... az egyetlen embert, aki átsegíthette volna Tylert ezen az egészen. Mi több ha Damon nem öli meg Tyler egyáltalán át sem változott volna. De megtörtént és én úgy éreztem segítenem kell neki. Nem akartam, hogy egyedül kelljen megbirkóznia az ismeretlennel, ahogy nekem kellett ott a kórházban.
Már szinte minden készen áll, azonban Tyler egyre kíváncsibb, hogy miért is segítek neki... és ha ez még nem lenne elég folyamatosan meg kell küzdenem Mattel, aki nem érti miért szakítottam vele. Elvégre az igazat mégsem mondhatom meg neki! A múltkor is, amikor találkoztunk a suli udvarán megcsókolt, én meg utána egyszerűen elfutottam. Igazán büszke lehetek magamra...
Ráadásul az aznap délután Tylerrel töltöttem, aki, amikor hazakísért, egyszerűen megcsókolt. Csak úgy megcsókolt! Ezt egyszerűen nem értem, hogy miért mindenki engem csókolgat?! De ő sem járt jobban Mattnél, néhány pillanattal később már az ajtóval nézett farkas szemet helyettem.


Caroline Forbes Naplója K1fmvn
Vissza az elejére Go down
 
Caroline Forbes Naplója
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Forbes Ház - Tyler & Caroline
» Brittany Wilson naplója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Dear Diary :: My Vampire Diary-
Ugrás: